Ласкаво просимо на сайт Запорізької загальноосвітньої школи №81.

Запорізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 81

Запорізької міської ради Запорізької області

69089, м. Запоріжжя, вул. Істоміна, 18 тел. 223-62-87

Директор школи - Крук Раїса Миколаївна

ГРАФІК

особистого прийому громадян директором

Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 81                                Запорізької міської ради Запорізької області на 2017 рік

Крук Раїса Миколаївна, директор школи

Щотижнево: Понеділок 10.00 – 12.00

Історія школи:

Загальноосвітня школа № 81 існує 120 років. Наприкінці ХVІІІ століття на українських землях Російської імперії з’явились нові  мешканці. Це були меноніти. В 1790 році ними  була створена колонія «Хортиця» у В.Хортиці (назва місцевої річки), де оселилось 34 чоловіка. 1895 рік була побудована Madchen-shule як вищий навчальний заклад для дівчат-меноніток. Школа мала чотири класні кімнати, приміщення для відпочинку, вчительську, методичний кабінет, квартири для вчителів, широкі коридори та просторий вестибюль.  Широкі металеві сходини та перила, які були виготовлені на заводі «Лепп та Вальман», ведуть на другий поверх, де знаходились актова зала, кабінет фізики та бібліотека.

В 1905 році гімназію перейменували у Верхнє-Хортицьку  школу № 1. В 1910 році в школі було створено перше в Росії Товариство Охорони природи вчителем Петром Бузуком. В 1963 році школа отримала статус загальноосвітньої середньої школи № 81. В 1972 році була зведена прибудова, яка об’єднала новий та старий корпуси.

За 120 років - більше ста випусків. Випускники працюють в різних галузях господарства: інженери, лікарі, вчені, юристи, вихователі та вчителі. Кожного року в школі в червні-липні  зустрічаються випускники минулих років. А восени до школи приїжджають нащадки німців-менонітів з Канади.

В 2006 році відкрито шкільний музей «Вічна молодість», в якому зібрані матеріали історії школи.

Сьогодення:

Кількість учнів - 320 чол.

Функціонування класів - 14 класів ( 7 кл. - початкова ланка, 6 - основна школа, 1 кл. - старша школа). В старшій школі учні навчаються за технологічним профілем. В школі працює група продовженого дня. Також є гуртки: «Справні руки», «Рукодільниця» - трудове навчання. Танцювальний гурток «Непосидячі», гурток історичного напрямку «Історичне краєзнавство».

На базі школи працює секція від Дитячо-юнацької спортивної школи «СПАС».

Кадрове забезпечення

29 педпрацівників, з них:

спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії - 14 вчителів;

спеціалісти І кваліфікаційної категорії - 4 вчителів;

спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії - 4 вчителів;

спеціалісти - 7 вчителів;

вчитель-методист - 3 вчителів;

старший вчитель - 8 вчителів;

Чим відрізняється ваш навчальний заклад від інших в районі?

1. Школа є  архітектурно-історичним пам’ятником міста; 2. На базі школи було створено перше Хортицьке товариство охоронців природи; 3. На базі школи працює секція від Дитячо-юнацької спортивної школи «СПАС». Учні приймають участь в конкурсах за різними напрямками «Об’єднаймося ж брати мої», конкурс П.Яцика, «Моя країна – Україна», «Кров заради життя», «Символи Запоріжжя», «Екологічний вектор», фотоконкурси "Перлина Запоріжжя", "Життя в жовто-блактиних кольорах" та багато інших

2018 Copyright http://vstudio.name Rights Reserved