Кіберполіція створила новий проєкт «МРІЯ»

StopRussiaChannel (https://t.me/stoprussiachannel),

який об'єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

На сьогодні, у проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:
— https://mriya.social (офіційний сайт проєкту);
У розіділи надіслати скаргу на ресурс, можна долучитися до блокування ресурсів окупантів.
 https://t.me/stoprussiachannel  (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування;
Приймає інформацію про фейкові ресурси.
— @stopdrugsbot (бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами)
— https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію)

Зверніть будь ласка увагу на важливу інформацію!

Головне управління Національної поліції в Запорізькій області
звертаю увагу на:

УВАГА!

Важлива інформація для мешканців мікрорайону закладу освіти!

Адміністрація закладу повідомляє, в приміщенні

Запорізької гімназії №81 Запорізької міської ради

відсутнє найпростіше укриття.

Ознайомитись з переліком найпростіших укриттів можна тут

УВАГА!

Особистий прийом громадян проводиться за попередньою домовленістю

Питання можливо вирішити:

•  - електронною поштою школи  znz81zp2020@ zp81.ukr.education
  •  - за телефоном  286-26-22 (приймальня)

Забороняється допуск сторонніх осіб

до будівлі та приміщень Запорізької гімназії №81 на період освітнього процесу.

Дякуємо за розуміння

Адміністрація  закладу освіти

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Інформація щодо порядку зарахування дітей шкільного віку з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб

до Запорізької гімназії №81 Запорізької міської ради

Зарахування до гімназії здобувачів освіти, які вимушені були змінити місце навчання та/або проживання (перебування) і проживають (перебувають) в м. Запоріжжя або за його межами відбувається  за заявою (її сканованою копією чи фотокопією заява подається в довільній формі без надання заявником будь-яких додаткових документів, їх копій (додавання додатків), крім випадків, коли такі документи, їх копії є в наявності та заявник надає їх за власним бажанням), що подається до закладу освіти одним з батьків, опікуном, іншим законним представником, родичем здобувача освіти або повнолітнім здобувачем освіти або повнолітнім здобувачем освіти нарочно, факсом, електронною поштою, іншими засобами зв'язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника)) на підставі наказу директора гімназії про зарахування учня до закладу освіти.

- Закон України «Про освіту».

- Указ Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».

- Указ Президента України від 14.03.2022 № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні».

- Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2022 № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».

*******************************************************************

Згідно з указом Президента Володимира Зеленського від 16.03.2022 №143/2022, з метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, започатковано проведення щоденно о 9.00 загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

*******************************************************************

До уваги учнів!

Номери екстрених служб -  найважливіші телефонні номери, які повинні знати кожна людина. Часто від них залежить життя, і не лише власне.

Саме рятувальники, поліцейські та лікарі повинні за лічені хвилини прийти на допомогу. Однак, часто люди користуються тим, що ці служби не можуть не реагувати на виклики.

До вказаних служб надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від людей, які потрапили в різні ситуації. Проте серед них, на жаль, часто трапляються і неправдиві, тобто хибні виклики.

ДІТИ! Звертаємо вашу увагу на те, що не варто жартувати із повідомленнями до спеціальних служб. За це передбачено адміністративну відповідальність (стаття 183. КУпАП Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.)

Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Пам’ятайте: коли ви здійснюєте завідомо неправдивий виклик, хтось інший лишається без допомоги, яка йому вкрай необхідн

*************************************************************************

Алгоритм щодо організації освітнього процесу в умовах запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби

(COVID-19).